Sarmatian Stronghold

Forum wioski Sarmatian Stronghold


#1 2013-03-22 04:30:03

cyklista

Moderator

Punktów :   

Mamy Przybłędę :(

Dzisiaj około godz 4 pojawił się w naszej wiosce gracz o niku "Aendi".

Z tego co zrozumiałem z naszej rozmowy to koleś koniecznie chciałby dołączyć do naszej wioski lub założyć własną zaraz obok nas

Zaproponowałem mu wyspę ponieważ SHwardz i filipek i tak grają z animi, ale to jemu nie odpowiadało

CO do przyjmowania do naszej wioski jestem zdania że powinniśmy przyjmować tylko Polaków.

Koleś ten jest z New York, a więc na pewno nie będzie grał w tych samych godzinach co my.
Po zakończeniu rozmowy wylogował się w naszym porcie.

Uważam że musimy się koniecznie zastanowić jak pozbyć się tego przybłędy oraz porozmawiać z sojuszem czy przypadkiem jakaś inna wioska nie zechce go przyjąć skoro i tak mamy w sojuszu 2 amerykańców to pewnie będzie jemu raźniej w śród swoich.

Offline

 

#2 2013-03-22 11:57:55

Archer

Administrator

Punktów :   

Re: Mamy Przybłędę :(

Z tego co ziomek pisał do Losika to bardzo podoba mu się ta okolica, więc pewnie z niej nie zrezygnuje. Myślę, że mamy dwie możliwości:

1. Przyjąć go do wioski - trochę lipa z angielskim na czacie i ogólnie nie wiadomo czy będzie mu odpowiadał nasz sposób gry.

2. Pomóc mu znaleźć miejscówkę w okolicy (w bezpiecznej odległości od nas). Koleś od początku chce się dogadać i bardzo dobrze to o nim świadczy. Mamy zajebistą okolicę i prędzej czy później ktoś się tutaj wprowadzi. Myślę, że lepiej, aby był to ktoś właśnie taki jak on, niż jakiś wariat, który zadeeduje połowę półwyspu, drugą połowę ogrodzi, a nas wszystkich wpisze na KOS.

3. Przyjąć go do wioski i pozwolić mu założyć deeda. Gościu pisał, że jak będzie trzeba to założy dodatkowego deeda na kopalnie, więc jeżeli mieszkałby z nami to można by z tego jakoś skorzystać, chociaż nie widzę potrzeby by takiego deeda gdzieś zakładać.

Mi bez różnicy, chociaż najrozsądniejsze wydaje mi się rozwiązanie drugie.

Offline

 

#3 2013-03-22 14:14:09

Rebelde

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mamy Przybłędę :(

Mi tam Amerykanin nie przeszkadza, Angielski może nie jest na perfekcyjnym poziomie ale dogadać się dogadam, lecz myślę, że drugie rozwiązanie jest lepsze... Chociaż czemu tylko polacy? ja na przykład nie lubię polaków w grach (bez urazy)

Offline

 

#4 2013-03-22 20:22:21

SchwarzTot

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mamy Przybłędę :(

Trochę po czasie, ale nie mogłem wcześniej wejść.
Tak jak już wspomniałem Ghabowi, nie będzie mi przeszkadzał Amerykaniec w wiosce, pewnie i tak rzadko będziemy się widywali, skoro między nami jest 6h różnicy i póki nie będzie wyraźnie przeszkadzał to niech sobie żyje w spokoju i dobrobycie. Oczywiście jeśli mu coś nie będzie odpowiadało jak np. j. polski na czacie, to jego problem ;p
Rozwiązanie nr 2. też byłoby spoko. Raz, że raczej na pewno miły sąsiad, a po drugie możliwe, że by od nas coś chciał kupować ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcs 4you kaensoprano dancingwarszowice